Erdem Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Erdem Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Üniversite Mahallesi Efsanur Sokak No: A1 – A10 KARABÜK

Firma Açıklaması

Yepyeni Konseptimiz ile 7 Yıldızlı Yurt Konforunda Hizmet Sunuyoruz.

Misyonumuz; Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda;bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortamda, gelişime ve değişime açık bireyler yetiştirmeyi; yükseköğretim öğrencilerinin öğrenimlerine destek olmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için barınma, beslenme hizmetleri ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler sunmak. Ailelerinden uzakta olan öğrencilerimize huzurlu ve konforlu aile ortamı sağlamak; ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek.
Vizyonumuz; İçinde bulunduğumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek; benimsemiş olduğumuz kalite ve güven odaklı bakış açımızla; çağdaş, modern, ve yeniliğe açık yurdumuzla uzun vadeli başarılar elde etmiş bir marka olmaktır. Karabük ilinde örnek teşkil edecek kaliteli bir yurt olmaktır.

Biz Kimiz?

Yurdumuz, Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Karabük Final Eğitim Kurumları (Şafak A.Ş.) bünyesinde hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır. Final ailesi olarak “yaşam başarısı” nı hedef almaktayız. Amacımız; öğrencilerin akademik başarı sağlamalarına katkıda bulunabilmek için yurdumuzda mutlu, huzurlu ve güvenli bir aile ortamı sağlayabilmektir. Bu amaç doğrultusunda final okulları olarak gerek eğitimcilerden oluşan biz kurucular ve yurt idaresi, gerek onların ilk rol modelleri olan velilerimiz ve gerekse de öğrencilerimize hizmet veren yurt personelleri olarak öğrencilerimize desteğimizi sürdürmekteyiz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamayı, öğrencilerimize evlerindeki güvenli ve huzurlu ortamlarını aratmamayı, öğrencilerimize verilen hizmetlerimiz ile onların memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Birlikte yaşamayı sevdiren, aynı zamanda özel olduğunu gençlere her fırsatta hissettirmeyi başaran bir yurt olmayı amaçlamaktayız. Final ailesi olarak bugüne dek hem etik değerlere bağlı kalıp hem de akademik başarı getirecek yeterliliği göstermiş bulunmaktayız. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizi Atatürkçü bir çizgide “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” bireyler olarak hayata hazırlamaya çalışmaktayız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İletişim
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Karabük Gündem Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin