Hakkımızda

Ne yapıyoruz?

karabukgundemhaber.com Karabük Halkının asıl gündemine ışık tutmak için, 08.05.2022 tarihinde temelleri atılmış bir haber organizasyonudur. Yayın hedefi, haber dağıtmaktan daha çok haber üreterek halkın farkında olduğu fakat medya organlarının dillendirmediği problemleri aydınlatarak, bireylerin ve toplumun daha bilinçli olması, farkındalık kazanması amacını gütmektedir. Bu bağlamda çiçeği burnunda bağımsız haber organizasyonumuzun daha kat edeceği çok yola ve daha tanışacağı çok dosta ihtiyacı vardır.

Siz de bizimle işbirliği yapmak isterseniz, iletişim formu aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haberi yayından kaldırma veya düzeltme (Tekzip) istekleriniz için iletişime geçiniz.

İletişim

iletisim@karabukgundemhaber.com

Bütün Haklarımız Saklıdır.

Web sitemizde yayınlanan her türlü içerik ve yayından, yazarın veya içerik üreticisinin kendisi sorumludur. Ürettiğimiz ve yayınladığımız özel içeriklerin hepsi telif hakları 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu kapsamında korunmaktadır. İçeriklerimiz, karabukgundemhaber.com’un yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Karabük Gündem Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin